Aktualności

Wdrożenie Comarch Optima wraz z dedykowanym systemem serwerowym dla TPSPEED

Po kilku tygodniach ciężkiej pracy zakończyliśmy wdrożenie systemu Comarch Optima dla firmy TPSPEED w Koninie wraz z podmiotami powiązanymi. Trudnością z którą nasza firma kolejny raz musiała się zmierzyć były to dedykowane rozwiązania dla firmy z branży transportowej. Wdrożenie było wykonane jako pełne i zawierało; Kompletny moduł Handel Kompletny modul CRM Kompletna księgowość Rozwiązanie problemu […]

UNION TRANSPORT – Wdrożenie dedykowanego systemu serwerowego

Nasz kolejny klient firmie UNION TRANSPORT należy do branży logistycznej. Specyfika branży oraz ciągłe dostosowywanie się do zmieniających okoliczności wymusiła konieczność wprowadzenia elastycznego systemu. Zaproponowane rozwiązania w zakresie hostowania danyh / kolokacji systemów serwerowych przez nasza firmę, stały się rozwiązaniem pełnym dla naszego klienta.  

Sova Accounting na serwerach Eddie

Zakończyliśmy wdrożenie oraz przeniesienie infrastruktury Firmy Sova Accounting, na nasze systemy serwerowe. Dziękuje za zaufanie jakim zespół Sova Accounting obdarzył naszą firmę. Przeniesienie firm z obszaru księgowego zawsze rodzi wiele kombinacji, jednak nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i staramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Nie udałoby sie to jednak bez współpracy z naszymi klientami, zawsze etap wdrożenie stanowi […]

NOSKI NOSKI PIOTR TUSZEWICKI

Firma NOSKI NOSKI PIOTR TUSZEWICKI  dołączyła do grona naszych klientów w zakresie hostowania danych w naszych systemach serwerowych. Zagwarantowaliśmy klientowi bezpieczeństwo, zapewniliśmy niezależność oraz mobilność. Przenieśliśmy do naszych systemów serwerowych najważniejsze dane klienta. Pełna mobilność, bezpieczeństwo  oraz umożliwienie pracy z domu to obszar kluczowy dla naszego klienta , które nasza firma w pełni zrealizowała.

Firma NOSKI NOSKI – Wdrożenie systemu serwerowego w kolokacji Eddie

Przygotowaliśmy dla firmy NOSKI NOSKI nowe środowisko serwerowe. Bezpieczeństwo oraz Mobilność to dwie podstawowe cechy będące krytycznym elementem dla naszego klienta. Z przyjemnością możemy poinformować, że sprostaliśmy wymaganiom naszego nowego klienta i wszystkie dane zostały przeniesione na nasze DataCeter. Dziękujemy za udzielone zaufanie.